Skorzystanie z możliwości wyceny pojazdu na naszej stronie internetowej wiąże się z koniecznością przedstawienia Państwu informacji wymaganych rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako „RODO”.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyceną Państwa pojazdu przetwarzamy następujące dane osobowe Administratorem Państwa danych osobowych jest Grzegorz Kołodziej prowadzący działalność gospodarczą F.T.H.U. Grzegorz Kołodziej, ul. Rybna 65, 58-150 Strzegom, e-mail: [email protected].

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek skorzystania z formularza wyceny pojazdu. Jeżeli nie podadzą nam Państwo swoich danych osobowych nie będą Państwo mogli skorzystać z wyceny pojazdu.

 W związku z wyceną pojazdu przetwarzamy Państwa dane osobowe w następującym zakresie: imię, adres e-mail, numer telefonu, miejscowość zamieszkania, adres IP. Przetwarzamy również dane przekazane przez Państwa dotyczące bezpośrednio wycenianego samochodu.

Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, ani do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Państwa adres IP przechowywany przez maksymalnie przez 5 lat od daty wejścia na stronę internetową. Podane przez Państwa dane osobowe w związku z wyceną pojazdu są przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia wyceny. 

W związku z przetwarzaniem danych przysługują Państwu następujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także otrzymania ich kopii, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych klikając TUTAJ

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykorzystywanie plików cookies prosimy o zmianę ustawień przeglądarki internetowej lub opuszczenie strony. Dowiedz się więcej TUTAJ